TR / EN

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

Genç ve dinamik ekibimizle dijital dönüşümün her adımını takip ederek sizlere ve şirketinize en doğru çözümleri sunabilmek için çalışıyoruz. Her geçen gün gelişen ve değişen teknolojiyi, yeni reklamcılık akımlarını takip ediyor stratejilerimizi bu akımı arkamıza alarak belirliyor, size özel çözümlerimizle online reklam alanında en doğru adımları atmanıza yardımcı oluyoruz.

Dijital tam hizmet ajansı yapısını benimseyerek yazılımsal, içeriksel seo desteklerinden, anahtar kelime ve programatik reklamcılığa, arama motoru reklamcılığı, sosyal medya yönetimi, reklamcılığı ve diğer tüm kreatif çalışmalarınızda profesyonel dijital medya planlama hizmetlerimizle yanınızdayız.

İnternet dünyasındaki en büyük etkileşim kaynaklarından biri olan sosyal medya dünyasında varlığınızı güçlendirmek, marka değerinizi yükseltmek ve etkileşiminizi arttırmak için tecrübeli sosyal medya uzmanlarımızla 24 saat destek ve yönetim hizmeti sağlıyoruz. Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya kanallarında sosyal medya planlama, yönetim ve uygulamalarında ulaşacağınız en doğru adres Medya Kare Dijital.

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Müşterilerine kaliteli ve özel stratejiler üreterek büyümesini sürdüren Medya Kare, yurt içi ve yurt dışında sektörü ile ilgili kişilere avantajlı seçenekler sunmayı amaçlar.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Dijital dünyadaki dinamikleri takip ederek, kurumsal müşteri desteği, birebir çalışma sistemlerinin yaygınlaştırılması ve sektörün marka ismi haline gelmeyi vizyon edinmiştir.

Doğru strateji, doğru hedef kitle ve doğru çalışma kriterleriyle sürdürdüğümüz çalışmalarımızda planlama aşamasından uygulamaya her adımımızı birlikte atıyor, tüm sorularınıza cevap olmak için çalışıyoruz.

Dijital dünyada ihtiyacınız olan kreatif ve reklam projelerinizde en doğru adımları bizimle atın.